Search

Pokemon GO’ya gelen yeni bebek

1799

Pokemon GO’ya gelen yeni bebek Pokemon’larını elde etme yöntemleri

Sevimli Pokémon’ları elde etmenin yollarına gelin birlikte bakalım.

Pokémon GO’ya gelen son güncellemeden sonra yeni bebek Pokémon’ları elde edebileceğinizi sizlere bildirmiştik. Her ne kadar canavarlarımızı çiftleştirme hakkında bir güncelleme olmamış olsa da, yeni canavarlar her zaman iyiye işarettir. Güncellemenin oyunculara sunulduğu andan itibaren tüm aktif oyuncular tekrardan yürümeye odaklandı çünkü yeni gelen Pokémon’lar 2,5 ve 10 kilometrede çatlayan yumurtalardan çıkıyor. Dilerseniz hemen bu şirin canavarları nasıl elde edebileceğimize bir bakalım.

Yumurtaları nasıl elde edebiliriz?

Yeni canavarların çıkacağı yumurtalar, alışageldiğimiz yumurtalardan farklı değil. Bu yüzden en yakın PokéStop’a uğrayıp yumurtanız ile birlikte Pokéball ve ilaçlarınızı alın.

Incubator’lar nereden alınıyor?

Oyuna başladığınız andan itibaren sınırsız kullanma hakkına sahip olduğunuz bir adet Incubator’a sahip oluyorsunuz. Buna rağmen yumurtanızdan çıkacak olan Pokémon’un yeni gelenlerden olması için bir seferde birden fazla yumurta çatlamak, şansınızı arttıracaktır. Daha fazla Incubator satın almak için Pokémon GO’da menüyü kullanarak dükkana gidin ve dilediğiniz kadar satın alın.

Hangi yumurta, hangi Pokémon’u çıkartıyor?

Oyuncuların fark ettiği şeylerden birisi, yeni gelen her Pokémon aynı çıkma oranına sahip olmadığıydı. Bunun anlamı ise kilometre limiti farklı olan yumurtalardan farklı Pokémon’lar çıkıyor. Hemen bunlara bir göz atalım:

  • Igglybuff ve Cleffa, 2 kilometrelik yumurtalardan çıkıyor
  • Pichu ve Togepi, 5 kilometrelik yumurtalardan çıkıyor
  • Magby, Elekid ve Smoochum, 10 kilometrelik yumurtalardan çıkıyor.

Evrim ile yeni Pokémon’lara geçiş yapılabiliyor.

İlk jenerasyona ait Topegi, 50 şeker karşılığında evrim geçirerek ikinci jenerasyona ait Togetic’e dönüşebiliyor. Bunun anlamı, diğer birinci jenerasyon canavarları da evrim geçirerek ikinci jenerasyon canavarlarına dönüşebilirler. Henüz bu konuda bir kesinlik yok fakat gelecek güncellemeler ile bu durumun önü açılacaktır diye düşünüyoruz. Son olarak da yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte Noel baba şapkalı Pikachu’lara rastlayabilirsiniz. Bu Pikachu’lara evrim geçirtip Raichu yaparsanız, şapkalarının kaldığını sizlere müjdelemek isteriz!

leadergamer.com.tr(Alıntıdır)

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir