Search

Mobil Oyunlarda En Çok Oynananlar

1928

Mobil cihazlar üzerinden son bir ay içerisinde en çok oynanan ücretsiz oyunları derledik.

1- Truck Similatör 2017

Bilgisayar oyunu olan Euro Truck Similatör serisini bilenleriniz vardır. Truck Similatörde aynı türde bir oyundur. Oyun içersinde bir kaç çeşit tır vardır, her tırın özellikleri eklemelerle arttırılmaktadır. Oyunda size taşımacılık görevleri verilir bu görevleri yaptıkça oyunda para kazanırsınız. Biriktirdiğiniz paralar ile daha güçlü özelliklere sahip tırlar satın alabilirsiniz.

2- Sniper 3D Assassin

Nişancılığınıza güveniyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunda bir çok tetikçilik göreviniz var, size verilen süre içersinde hedefleri nişancı tüfeğiniz ile vurmanız gerekir. Oyunda para kazandıkça tüfeğinizi geliştirebilir yada yeni tüfekler satın alabilirsiniz.

3- 101 Yüzbir Okey Plus

Mobil oyunların vazgeçilmezi 101 Okey. Uzun zamandan beri en çok oynanan oyunlar listesinde yer almayı başarmıştır.

4- Kim Milyoner 2017

Hepimizin televizyonları başında izlediği Kim Milyoner Olmak İster? adlı televizyon programını bilirsiniz. Bu oyunda yarışmacı siz oluyorsunuz ve karşınıza çıkacak olan yüzlerce soruyu bilmeye çalışıyorsunuz.

5- Super Mario Run

Çocukluğumuzda oynadığımız Atari oyunlarının favorisi olarak bildiğimiz Mario, şimdi daha gelişmiş grafikleri ve bölümleriyle mobil oyunu olarak karşımıza çıkartıldı.

6- Torque Burnout

Oyundaki amacımız pist üzerindeki engellere çarpmadan en uzun süreyle patinaj çekerek olabildiğince puan toplamak. Görevlerdeki başarılarımız ile oyun içerisinde altınlar kazanıyoruz ve bu altınlarla yeni arabalar satın alabiliyoruz.

7- Candy Crush Saga

Elinde akıllı telefonu olan herhangi birine “patlayan şeker oyununu biliyor musunuz?” diye sorsak, kesinlikle biliyordur. Akıllı telefonların ilk zamanlarından beri var olan bu oyun, hala popülerliğini sürdürmektedir.

8- Subway Surfers

Trenlerin üzerine boya spreyi ile şekiller yaparken bizi farkeden  tombul güvenlikçi dayımız bizi kovalamaya başlıyor. Oyundaki amacımız uçsuz bucaksız bitmek bilmeyen tren yolu üzerinde bir sağa bir sola sıçrayarak engelleri aşarak ilerliyoruz ancak arkamızdan bizi yakalamak için yorulmadan tıkanmadan kovalayan tombul güvenlikçi dayımız eğer bizi yakalarsa çok sağlam bir sopa çekiyor.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir