Search

The Sims 4 Vampirler 27 Ocak’ta çıkıyor.

2536

The Sims 4 Vampirler oyun paketi 24 Ocak 2017’de piyasaya sürülecek. Paket için henüz bir fiyat açıklaması yapılmadı. Bir önceki oyun paketi olan Dine Out 20 dolardan piyasadaydı  ve simlerin diğer restoranları ziyaret edebilmelerine, aynı zamanda da  kendi restoranlarını işletmelerine  olanak sağlıyordu.

Sims 4 Vampirler  Paketi vampir motifleri, ihtiyaçları ve güçlerini içeriyor ve oyuna  ”parlak gözler” gibi doğaüstü sim yaratma seçenekleri ekliyor. Ayrıca, bizi  daha uzun gecelerin ve ürpertici bir atmosferin hüküm sürdüğü Forgotten Hollow adlı yeni bir dünya ile tanıştırıyor. Buna ek olarak, vampirleri simimizin evini ziyaret etmeye ve yeni vampir temalı dekorasyon yapmaya teşvik eden yeni bir özellik daha olacak.

Yayımlanan resmi tanıtım filmini de burdan izleyebilirsiniz.

 

SİMS 4 VAMPİRLER: ÖZELLİKLER KILAVUZU

Simleri bir ısırıkla vampire dönüştürebilir ve ebedi hayatın tadını çıkartabilirsiniz. Doğal olarak, vampirler kanı diğer simlerden beslenerek alabilir ya da  kan dolgulu meyveler yetiştirebilirler ve ya alternatif olarak bir şeylerle meşgulken içmek için kan paketleri şipariş edebilirler.

Doğaüstü Güçler: Vampirler yarasaya dönüşebilir ve simleri baştan çıkarmak ve ya onlara hükmetmek için zihin kontrol gücünü kullanabilirler.

Yeni Görünüşler: Bu paketten  CAS’da birçok karakter özelleştirme seçeneği bekleyebilirsiniz. Oyuncular yeni giyim ve saç çeşitlerinden birini seçebilir ve hatta görünüşlerini tamamlamak için vampir dişleri ekleyebilirler. Klasik Nosferatu vampirlerinden,  kel ve sivri kulaklara kadar farklı vampir stilleri de pakette mevcut.

Karanlık Form: Vampirler fazladan güç içeren bir formda olabilirler ama güneş ışığına karşı çok hassastırlar. Oyuncular karanlık formdayken vampirlerin nasıl görüneceğini seçebilirler.

Yeni Dünya: Bu paket de yeni bir dünya ile geliyor! Forgotten Hollow, paketin karanlık temasına bakıldığında beklediğiniz gibi gotikn görünüyor. Bu dünyanın daha uzun bir gece evresi var ve vampir aileleri için çok uygun.

Yeni Yapı ve Satın Alma Modu Nesneleri: Kendi gotik mimarinizi ve ürpertici vampir  dekorlarınızı hem kendi arazinizi hem de Forgotten Hollow dünyasını düzenlerken kullanabilirsiniz.

Yeni Beceri: Simler org çalmayı öğrenebilir ve ürpertici müziğin gerçek bir ustası olabilirler.

Tabutlar: Yeni pakette simler için tabut yataklarımız mevcut ve tabiki tabutlarda da woohoo yapabiliyorsunuz. 🙂

Vampir nesli: Simler bir vampir olarak doğabilir ancak güçleri, anne ve babadan gen almaya yetecek kadar şanslı (veya şanssız) olduklarını varsayarsak, genç olana kadar ortaya çıkmaz. Genç olduktan sonra yaşlanma evreleri duracaktır fakat siz isterseniz doğum günü pastalarıyla onları genç yetişkin, tam yetişkin ve hatta yaşlılığa kadar ilerletebilirsiniz.

 
2 thoughts on “The Sims 4 Vampirler 27 Ocak’ta çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir