Search

Hunt: Showdown’un Kapalı Beta Testi Başladı

2051

Hunt: Showdown’un bilgisayar ortamında kapalı beta testleri yapılmaya başlandı.

Bu beta ile oyunda önemli noktalar test ediliyor. Hunt: Showdown’da bulunacak olan yeni silahlar, ekipmanlar, nitelikler ve senaryo bu bağlamda test ediliyor. Beta sunucusu oyunculara açıldığı zaman katılmak için buradan kayıt oluşturabilirsiniz.

Hunt: Showdown

2014 yılında çıkartılan Hunt: Horrors of the Gilded Age’e oldukça benzetilmiş görülüyor. Ancak bu oyunu piyasaya süren firma 2014 yılında kapatıldı. Şimdi Hunt: Showdown 2017 yılında yeni kurulan bir firma ile farklı tasarımcılar ve yazılımcılardan oluşan bir takım ile yapılıyor.

Oyun modları içerisinde çoklu oyuncu modu yer alacak. Arkadaşlarınızla birlikte canavarlara meydan okuyabileceksiniz. Takım oyunu yaparak canavar avlamak oldukça eğleneceli olacak.

Hunt: Showdown’un piyasaya çıkacağı tarih henüz belirlenmiş değil. Ancak piyasaya çıkacağı zaman PC, Xbox One ve PS4 için olacağını biliyoruz. Umarız yapılan bu beta testinin ardından karşımıza çok güzel bir Hunt senaryosu çıkar. Avcılığı seven tüm oyun severlerin merakla beklediğini tahmin ediyoruz.

Hunt: Showdown
One thought on “Hunt: Showdown’un Kapalı Beta Testi Başladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir