Search

GTA 5’in kötü adamı: Green Goblin

2176

GTA 5’in en iyi süper kahraman modifikasyoncusu sonunda oyuna kötü bir adam ekliyor: Green Goblin

Goblin’in kaykayını bir dönüş için atın, insanlara çarpmasını sağlayın ve kabak formunda bombalar fırlatın.

 

Üretken modifikasyoncu JulioNIB‘a ve GTA 5‘ten Iron Man’e, Süpermen’den Ghost Rider’a düzenli olarak oluşturduğu süper kahraman modlarına artık alıştık. Diğer oyunlardaki güzel çalışmalarından bahsetmiyorum bile. Watch Dogs’un hack kiti ve Just Cause’ın  kancası da onun eserleriydi. Yenileyici bir değişiklikle, JulioNIB nihayet Los Santos’a  kötü bir mod getiriyor: Green Goblin.

Yukarıdaki videoda şu anda çalışması  devam etmekte olan bir modu hareket halindeyken görebilirsiniz. En büyük özelliği, Goblin’i hızlandıran planörü. Hem füzeler hem de silahlar içeren planörün önüne bazı sivri uçlar takılmış. Bu sivri uçlar sadece gösteri için değil elbette: onları insanlara geçirip  öldürmek için kullanabilirsiniz.

Hepsinden iyisi, Goblin’in planörünün kendi kontrolü var. Planörden indiğinizde yanınızda gezinip duran metal bir muhafıza dönüşüp sizi takip etmeye başlıyor. Videonun 3.25 saniyesinde, planörümüz polisler üzerine baya çılgınca davranıyor; birini deliyor, diğerlerini ateşe veriyor. Son olarak,  Goblin’in de kabak formunda  dilimleyici, halı  ve patlamalı bombalar olarak kendi yapabileceği saldırıları bulunuyor.

JulioNIB’s Patreon‘a abone olursanız, modifikasyoncunun  Green Goblin gibi çalışması devam eden diğer modlarına ulaşabilirsiniz. Videoda bulunan Goblin Zırhı da buradan bulunabilir. Yine de GTA 4 oynamak isterseniz, JulioNIB‘ın GTA 4 içinde oluşturduğu bir sürü mod bulunmakta.


 

 

 
2 thoughts on “GTA 5’in kötü adamı: Green Goblin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir