Search

Bigotti Milano Kalitesi Saat Dünyasına Yeni Heyecan Getirdi

3173

Oyunculuk artık günümüz dünyasında profesyonel bir meslek olarak adlandırılmaya başlandı. E – spor adı altında takım ya da bireysel olarak turnuvaları yapılan online oyunlardaki profesyonel oyuncular artık çok büyük miktarda paralar kazanmaya başladılar. Örneğin son dönemlerin kaliteli moba oyunlarından DOTA 2 adlı oyunun “Theİnternational 7” isimli 7.si düzenlenen organizasyonunda büyük ödül havuzu 24 milyon dolar civarına kadar çıkmış durumda. Tabii ki iş böyle olunca gençler ve oyun oynamayı seven insanlar da niçin bu pastadan biz de pay alamıyoruz diye düşünüyorlar. Elbette ki oyun oynamak ve buralardan para kazanmak için sadece profesyonel oyuncu olmaya gerek yok. Profesyonel olmak tabii ki tanınırlığı arttırdığı için zaten bir kitleniz oluşmuş oluyor. Ancak kitleniz oluşmadan da bir oyunu iyi oynadığınızı ya da iyi bir yayıncı (yabancılar bu işe entertainment yani eğlence sektörü gözüyle bakıyorlar) olduğunuzu düşünüyorsanız çeşitli mecralardan kendinizi pazarlayıp bu konudaki yeteneklerinizi gösterebilirsiniz. Başta youtube olmak üzere bu tip video paylaşım siteleri sayesinde kendi kanalınızı oluşturup, hem reklam gelirleri hem de bağışlar sayesinde para kazanabilirsiniz. Elbette ki bunun için sadece iyi oyun oynamak yetmeyecektir. Oyunların yanı sıra izleyicinin dikkatini çekecek başka aksesuarlar ile daha çok izleyiciye ulaşabilir ve bu konuda destek bulabilirsiniz. Örneğin bir bigotti milano saat ile ne kadar tarz sahibi olduğunuzu ortaya çıkartabilir ve gençleri buna göre kendinize bağlayabilirsiniz.

Belirttiğimiz gibi oyun oynamak genelde gençler tarafından gerçekleştirilen bir aktivite olarak göze çarpmaktadır. Yaşı büyük insanlar bu işe gereksiz gözüyle bakmakta ancak gençlerin belki de en eğlenerek yapacakları iş oyun oynamak. Elbette ki bu oyunları sadece erkekler oynamıyor. Bayanlar da erkekler kadar oyun dünyasına meraklılar. Eskiden beri kalan bir alışkanlık neticesinde bayanların sadece “kızsal” oyunlar oynadıkları düşünülür nedense. Yani bir kız iseniz muhakkak “sims” oynamalı ya da bunun gibi oyunlara yönelmelisiniz. Ancak günümüzde de görüldüğü üzere başta “cs:go” olmak üzere bir çok fps (firstpersonshooter – birincil kişi bakış açısı ile vurmak) oyununu oynayan kızlar bulunmaktadır. Bu kızların en önemli özellikleri yayın yaparlarken giyim kuşamlarına dikkat etmeleridir. Özellikle bayan saat modelleri bakımından zengin koleksiyona sahip kızlar daha ilgi çekici gözükmekte ve buna göre izleyici sayıları artmaktadır.

Oyun dünyasında artık sinema gibi oyunlar yapılmaktadır. Grafik kalitesi öylesine gelişmiş oyunlar bulunmakta ki başında nasıl saatler geçirdiğinizi anlamayacak ve oyun dünyasının geldiği yere hayranlık duyacaksınız. Bu sektör öylesine büyük bir hal aldı ki halihazırda en büyük bütçe ayrılan teknoloji sektörlerinden biri haline geldi. Örneğin yeni çıkan ve amiyane tabirle moda olan oyunlar 4.5 – 5 milyon kopya arasında satmaktadır. Bu da oyun sektörünün geldiği noktayı daha iyi anlatabilir.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir